Internships for students and cooperation with universities

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów to nawiązania współpracy z naszą firmą, która daje możliwość odbycia płatnych praktyk i staży po których jest szansa stałego zatrudnienia. Nabór prowadzimy przez cały rok i swoje aplikacje można przesyłać na adres: m.adamowicz@regalux.pl. Oferowane przez nas praktyki i staże organizowane są zawsze na podstawie indywidualnych uzgodnień. Poszukujemy głównie inżynierów o specjalności automatyka, mechanika, elektryka oraz specjalistów z zakresu programowania CAD.

W programie PRAKTYKA - STAŻ - PRACA mamy do zaoferowania:

  • całoroczna praktyka/staż zawodowy - program ten skierowany jest głównie do studentów zaocznych lub absolwentów, którzy już podczas studiów chcieliby zdobyć doświadczenie zawodowe. W tym programie szukamy konstruktorów z bardzo dobrą znajomością programu AutoCAD celem rozwinięcia naszego działu projektowego, który zajmuje się profesjonalnym projektowaniem systemów automatyki magazynowej,
  • praktyki wakacyjne - co roku firma Regalux przyjmuje na praktyki wakacyjne studentów w różnych działach (dział automatyki, elektryki, projektowy) na nie aplikacje przyjmowane są najczęściej do końca czerwca.

Propozycję współpracy kierujemy również do uczelni wyższych. Mamy do zaoferowania wspomniane wyżej staże i praktyki, a także możliwość współpracy w zakresie badawczo - rozwojowym przy realizowanych projektach. Chętnie bierzemy również udział w targach pracy/dniach kariery organizowanych przez uczelnie w całej Polsce, dlatego zachęcamy do odwiedzania naszych stoisk na nadchodzących wydarzeniach.

return to the main page