Maszyny pakujące

Firma REGALUX jest wyłącznym dystrybutorem czołowego włoskiego producenta i dostawcy maszyn do packagingu firmy OMSTRAP. Firma ta charakteryzuje się 30 latami doświadczeń technicznych i handlowych w branży opakowaniowej. OMSTRAP jest proponowany jako dystrybutor taśm do pudełek i czasopism, oferując jednocześnie maszyny i urządzenia pakujące: wiązarki, oklejarki, owijarki, itp. oraz związane z nimi materiały eksploatacyjne, zapewniając pomoc techniczną w pełnym zakresie.

OMS Trap

OMSTRAP to część GRUPY OMS. OMS GROUP jest światowym liderem w rozwoju i produkcji urządzeń, sprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Grupa utworzyła oprócz głównej spółki, 10 spółek działających w Europie i obu Amerykach oraz w Azji. OMS GROUP oferuje pełną gamę maszyn pakujących dedykowanych na końcu linii produkcyjnych. Jego mocną stroną są kompletne systemy do owijania taśmą, obkurczania na gorąco i na zimno.

Rynek, który coraz bardziej zmierza w kierunku wymagających wyborów pod względem ekonomicznym, jakościowym i produkcyjnym, wniósł wkład do OMS GROUP w poszukiwaniu optymalizacji funkcjonalności maszyn, w celu obniżenia kosztów produktów.

 

wróć do strony głównej