O Firmie

Firma Regalux zajmuje się profesjonalnym planowaniem przestrzeni magazynowej oraz posiada szeroką ofertę produktów niezbędnych do wyposażenia każdego magazynu.

Od prawie 20 lat zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni magazynowej, produkcją własną, integracją jak również sprzedażą regałów magazynowych oraz wózków widłowych. Przeprowadzamy analizę działania magazynu na podstawie której dokonujemy jego optymalizacji. Biuro projektowe firmy współpracuje z architektami już na etapie projektowania magazynu.

Przykładamy największą wagę do rozwiązań, których celem jest generowanie oszczędności i wydajności w przepływie strumienia towarów.

Dzięki stałej współpracy z renomowanymi firmami takimi jak: Interrol; SEW-eurodrive; Wenglor; Siemens; SMC; FESTO; Bizerba czy Mosca realizujemy złożone, wielopoziomowe projekty i tworzymy idealnie zoptymalizowaną przestrzeń na potrzeby każdej firmy.

Przy naszej pomocy pojęcie efektywności zyskuje w oczach Klientów nową, szerszą perspektywę przestrzeni magazynowej.

Nasze rozwiązania znalazły zastosowania w tysiącach magazynach na terenie kraju i całej Europy. Znajdą w niej Państwo najwyższej jakości: przenośniki; systemy sortowania; windy magazynowe; wózki widłowe; regały magazynowe; antresole; oprogramowania WMS oraz systemy AutoID. Wszystkie te produkty wykonane są zgodnie z opracowaną przez naszych specjalistów sprawdzona technologią. Dostarczane przez nas rozwiązania automatyki magazynowej spełniają normy europejskie oraz odpowiednie Dyrektywy - maszynowe i narzędziowe.

Wychodząc z założenia, że każda firma ma swoje indywidualne potrzeby nawet najmniejsze zlecenia realizujemy jako zupełnie nowe wyzwanie i tak projektujemy regały półkowe czy przesuwne, aby jak najbardziej zmaksymalizować funkcjonalność magazynu.

Skala naszych realizacji umożliwiła nam wdrożenie własnej produkcji przenośników oraz wind magazynowych, skutecznie konkurując w segmencie wyposażenia magazynowego. Aby oferować regały w atrakcyjnej cenie zdecydowaliśmy się na uruchomienie własnej produkcji.

Obecnie zatrudniamy 80 pracowników z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat dostępnych nowości na rynku rozwiązań magazynowych.

Nasz zespół to grono specjalistów, którzy tworzą dla Państwa propozycje kompleksowych rozwiązań magazynowych. Ich doświadczenie oraz kwalifikacje to nieoceniony kapitał, który przekłada się na nasze realizacje w wielu magazynach na terenie kraju i całej Europy.

wróć do strony głównej