Winda spiralna grawitacyjna, GL - Gravity Lift

Windy spiralne oferują kompletną gamę taśmociągów służących do przenoszenia i przemieszczania różnego rodzaju produktów. Znane i doceniane ze swej prostoty, nie wymagają kontroli. System wind spiralnych zapewnia sprawny przepływ produkcji, jest prosty i godny zaufania tak jak zwykły przenośnik taśmowy. Kompaktowy spiralny kształt jest kluczem do zaoszczędzenia cennej powierzchni produkcyjnej lub magazynowej.
Gama zastosowań jest bardzo szeroka – od linii produkcyjnych w fabrykach przez rozładunek bagażów na lotniskach, sortowanie poczty aż po zastosowanie w dużych hurtowniach i magazynach.

stan: Nowy

cena: 90.000,00 zł netto

status: Dostępny

Opis produktu

Winda jest konstrukcją przeznaczoną do pionowego transportu towarów z wyższych poziomów w systemie regałów magazynowych do punktu odbioru na poziomie najniższym. Przystosowany jest do przenoszenia takich obiektów jak kartony, pudełka, skrzynki plastikowe i tym podobne o kształtach prostopadłościennych.

Podajnik nie jest zautomatyzowany, a jego działanie oparte jest na działaniu siły grawitacji. Załadunek i wyładunek realizowany jest przez obsługujących.

Dane techniczne:
Ilość kondygnacji: 1,2,3
Wysokość HL: Max 12000 mm
Wysokość zejścia HZ: 0,7 ÷ 2 [m]
Kierunek biegu linii śrubowej: Zgodny/Przeciwny z ruchem wskazówek zegara
Masa pojedynczego ładunku: Max 50 kg
Wysokość podajnika słupowego HL: Max 12.000 [mm]
Natężenie hałasu: <70 dB (A)
Szerokość rolki BF: 540 [mm]

Możliwe są również inne konfiguracje windy dostosowane do wymagań klienta. Aby sprostać Państwa wymaganiom przygotowaliśmy formularz specyfikacyjny, który prosimy pobrać a następnie wypełniony wysłać do nas.

Przykładowa wycena:
8,7m - 90 000 zł netto
6,3m - 60 000 zł netto
3,8m - 40 000 zł netto